واحد فروش: 91555530-021 | واحد پشتیبانی: 91555520-021

واحد فروش: 91555530-021

خرید هایبرید سرور

ابر ویراک - خرید هایبرید سرور

هایبرید سرور چیست؟

هایبرید سرور (Hybrid Server) راهکاری پیشرفته و نوین برای بهبود بازدهی فرایند میزبانی و وب سایت‌ها است که امکانات پیشرفته‌تری را در مقایسه با سرورهای مجازی ابری ارائه می‌دهند. این سرورهای کاربردی که به آن‌ها سرورهای نیمه اختصاصی نیز گفته می‌شود، به منظور افزایش بازدهی، نرم‌افزارها و خدمات مجازی را بر بستر سخت‌افزارهای اختصاصی ارائه می‌دهند تا عملکردی سریع‌تر از لحاظ ارائه‌ خدمات و پاسخگویی نسبت به سرورهای ابری داشته  باشد. خدمات هایبرید سرور ابر ویراک با تمرکز بر پایداری، قدرت و سهولت در استفاده آماده ارائه شده است.  هایبرید سرورها معمولا بر بستر KVM آماده توسعه و عرضه می شوند که امکان اجرای کرنل سیستم عامل لینوکس را به صورت مجازی فراهم می‌آورند. این ماژول قدرتمند که توسط شرکت «رد هت» (RedHat) توسعه‌ داده شده است، امکان اجرای توزیع‌های کاربردی برای سرورها را فراهم می‌آورد و علاوه بر انتخاب سیستم‌عامل، امکانات بیشتری را برای شخصی‌سازی، پیکر‌بندی و استفاده از سرورهای مجازی را فراهم می‌‌آورد. هایبرید سرور ابر ویراک با استفاده از سخت افزار مستقل و کاربردی امکان مانیتور کردن و مدیریت میزان مصرف پردازنده (CPU)، ذخیره‌سازی و پهنای باند را فراهم می‌آورند.

 

هایبرید سرور

البته هایبرید سرورهای امروزی لزوما به KVM محدود نیستند و می‌توان از هر ابزار مجازی‌ساز، هسته مورد نیاز از سیستم عامل را برای اجرا و استفاده از آن‌ها به کار برد.  این نسل جدید و پیشرفته از فناوری میزبانی، با ترکیب قدرت سرورهای اختصاصی و انعطاف‌پذیری سرورهای ابری‌ آماده ارائه شده‌اند که در کنار قیمت اقتصادی، قدرت بهتری را برای میزبانی وب سایت‌ها و سرویس‌های مختلف ارائه می‌دهند. به طور معمول، سرورهای اختصاصی با وجود قدرت زیاد سخت‌افزاری مناسب، قیمت نسبتا بیشتری دارند و همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از متخصصین گزینه‌های اقتصادی‌تر را انتخاب کنند.. از طرف دیگر برای میزبانی از برخی وب سایت‌ها و خدمات، نیاز به سرورهای قدرتمندتری نسبت به سرورهای ابری است و به همین دلیل نیز هایبرید سرورها به بهترین گزینه ممکن برای افرادی تبدیل می‌شوند که نیاز به قدرت، عملکرد و سرعت در کنار قیمت مناسب دارند.

خدمات ماکرو سرور ابر ویراک

خدمات ماکرو سرور ابر ویراک برای وب سایت‌ها و خدماتی ارائه می‌شود که نیاز به منابع سخت افزاری اختصاصی بیشتری دارند و می‌خواهند میزبانی قوی‌تری را در مقایسه با وب‌سایت‌های مبتنی بر سرورهای مجازی ابری و سرورهای مجازی هایبرید ارائه دهند. از لحاظ فنی، ماهیت ماکرو سرور با هایبرید سرور برابر است؛ البته با این تفاوت که ماکرو سرورها از سخت‌افزارهای اختصاصی پیشرفته‌تر و قدرتمندتری استفاده می‌کنند که این موضوع باعث می‌شود تا عملکرد سرویس یا وب‌سایت میزبانی شده با افزایش بیشتری همراه شود. در نتیجه‌ این موضوع، به افرادی که تصمیم به پشتیبانی و میزبانی از وب سایت‌ها و سرویس‌هایی را دارند که نیازمند سخت‌افزارهای قدرتمندتری نسبت به هایبرید سرورها است، انتخاب و استفاده از خدمات ماکرو سرور ابر ویراک توصیه می‌شود، چرا که از طریق آن به منابع سخت افزاری پیشرفته‌تری دسترسی خواهند داشت. سقف مصرف منابع سخت افزاری در ماکرو سرورها نسبت به هایبرید سرورها بیشتر است و همین موضوع نیز باعث می‌شود تا این خدمات برای میزبانی از وب سایت‌های پربازدیدتر و همچنین خدماتی که نیازمند قدرت پردازشی بیشتر هستند، مناسب باشد.