واحد فروش: 91555530-021 | واحد پشتیبانی: 91555520-021 ثبت نامپنل مشترکین

خرید سرور مجازی ایران – وی پی اس VPS ارزان – ابر ویراک

صفحه اصلیخرید سرور مجازی ایران – وی پی اس VPS ارزان – ابر ویراک

خرید سرور مجازی (vps) راهکاری ارزان قیمت برای میزبانی وب سایت‌، اپلیکیشن، اجرای کد و نرم‌افزارهای مختلف است که امکان دسترسی به اهداف گوناگون و توسعه کسب و کارها را  فراهم می‌آورد. خدمات وی پی اس ارائه شده توسط ابر ویراک شامل سرورهای مجازی مبتنی بر سیستم عامل‌های کاربردی لینوکس و ویندوز به همراه پشتیبانی از سخت‌افزارهای سازگار و پاسخگو است. قیمت این سرورها به صورت ساعتی و روزانه محاسبه می‌شود و استفاده از آن‌ها باعث می‌شود تا علاوه بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، امکان اجرای اهداف میزبانی خود را به شکلی بهینه‌ داشته باشید. خدمات سرور مجازی با توجه به نوع استفاده و اهداف در نظر گرفته شده قابل انتخاب و پیکربندی بوده و امکان ساخت آن‌ها بسته به میزان نیاز وجود دارد. گفتنی است که سرور مجازی در مقایسه با هاست‌های اشتراکی امنیت و پایداری بیشتری را در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار می‌دهند.

 

خرید VPS

سرور مجازی معمولاً توسط صاحبان وب‌سایت‌ها و سرویس‌های آنلاینی انتخاب می‌شود که تعداد کاربران آن‌ها زیاد است. به‌کارگیری فناوری مجازی‌سازی  (virtualization)باعث می‌شود تا امکان نصب و اجرای چندین سیستم‌عامل با منابع مختلف در یک سرور اختصاصی فراهم شود که بسته به نیاز، گزینه‌های بیشتری از کانفیگ‌ها را در اختیار قرار می‌دهد و می‌تواند به صورت هم‌زمان به چندین سازمان یا شخص خدمات ارائه دهد. سرورها با وجود اینکه به صورت مجازی روی یک سرور اختصاصی فیزیکی اجرا می‌شوند، اما امکان مدیریت کاملاً مجزا را دارند. هر یک از سیستم عامل‌های ساخته‌ شده در این سرورها می‌توانند بدون ایجاد تغییر یا اختلال در روند کارکرد سرویس‌های دیگر، به کار خود ادامه دهند. به عبارت دیگر، پردازش‌های انجام شده توسط هر یک از سرورهای مجازی اجرا شده روی سخت‌افزارهای فیزیکی، کاملاً اختصاصی است؛ از همین رو، دست وب‌مسترها و کاربران برای اجرای تغییرات مختلف باز است. به همین دلیل امروزه این سرورها به عنوان محبوب‌ترین گزینه‌ برای اهداف مختلف میزبانی شناخته شده‌اند.

سرور مجازی VPS لینوکس

سرور مجازی لینوکس ابزاری بی‌نظیر همراه با سرعت بالا و عملکرد پایدار است که برای میزبانی از سایت‌ها و خدمات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. خدمات vps لینوکس امنیت بسیار بالایی در برابر حملات و فعالیت‌های نفوذی و تخریبی دارد؛ به همین دلیل نیز این سرورها بهترین گزینه برای حفظ و سلامت داده‌ها به حساب می‌آیند. سرورهای مجازی لینوکس همچنین از نظر منابع سخت افزاری و نرم افزاری، انعطاف‌پذیری قابل توجهی برای اجرا روی سخت افزارهای مختلف دارند و به همین دلیل نیز مصرف‌کنندگان آن با چالش‌های کمتری برای تطبیق‌پذیری با منابع مختلف مواجه هستند.  پشتیبانی از سرویس‌ها و برنامه‌های کاربردی باعث می‌شود تا سرور مجازی لینوکس بتواند امکانات گسترده‌‌تری را برای اهداف مختلف در اختیار داشته باشد. پشتیبانی از ابزارهای دیتابیس، نظیر MySQL  و وب سرور Apache و NginX باعث می‌شود تا راه‌اندازی و میزبانی وب سایت‌ها در وی پی اس‌های لینوکسی بسیار آسان باشد. سرورهای مجازی ارائه شده در ابر ویراک امکان پشتیبانی از محبوب‌ترین توزیع‌های لینوکسی نظیر Ubuntu، CentOS و Rocky Linux را دارند و از همین لحاظ می‌توان از این سرورها برای اجرای نرم‌افزارها، میزبانی سرویس‌های آنلاین و وب‌سایت‌های مختلف استفاده کرد. گفتنی است که قیمت سرور مجازی لینوکس ابر ویراک به صورت ساعتی و روزانه محاسبه می‌شود. همچنین این خدمات می‌تواند همراه با امکان «زیرساخت مبتنی بر کد» (Infrastructure as code) ارائه ‌شود تا بتوان در فرایند راه‌اندازی و آماده‌سازی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری، تمامی تغییرات مهم را آماده‌سازی کرده و در سریع‌ترین زمان به ابزارهای مورد نیاز خود برای میزبانی، تست و مدیریت خدمات و ابزارها  دسترسی داشت. 

قیمت خرید سرور مجازی لینوکس
خرید سرور مجازی وی پی اس

سرور مجازی VPS ویندوز

سرور مجازی ویندوز ابزاری قدرتمند برای پشتیبانی پایدار و مناسب از نرم افزارها و وب‌سایت‌ها است که با رابط کاربری و فرایند راه‌اندازی ساده‌تر آماده‌ی عرضه شده است. خدمات سرور مجازی ویندوز که در ابر ویراک آماده عرضه شده، امکان استفاده روزانه یا ساعتی را دارد و می‌توان از طریق راه‌اندازی و نصب آسان به امکانات آن دسترسی داشت؛ در نتیجه‌ افرادی که نیاز به استفاده از وی پی اس ویندوز ارزان قیمت دارند، می‌توانند با پرداخت هزینه‌ی کمتر امکان استفاده از این سرورها را برای مدت زمانی مشخص در اختیار داشته باشند. اغلب کدنویس‌ها و برنامه‌نویس‌های مسلط به زبان‌های .NET، ASP و ASP.NET نیاز به دسترسی به سرورهای ویندوزی برای تست نرم‌افزارهای خود دارند. استفاده ساعتی از این سرورها باعث می‌شود تا توسعه‌دهندگان بتوانند در کنار صرفه‌جویی در هزینه‌های خود، امکانات لازم برای تست ابزارها و اجرای کد‌های خود را داشته باشند. علاوه بر این موارد می‌توان از وی پی اس ویندوز برای اهداف وب هاستینگ و میزبانی نرم افزارها و سرویس‌های مختلف بهره برد. با استفاده از سرورهای مجازی ویندوز، شما می‌توانید منابع سخت‌افزاری مورد نیاز خود را بر اساس نیازهای خود تنظیم کرده و این منابع را با توجه به نیاز خود تغییر دهید.